Vítáme vás všechny v novém školním roce!

Nový školní rok začíná ve čtvrtek 1. 9. 2022. Těšíme se na všechny stávající i nové děti!

Nastupující děti – rozdělení nových dětí do tříd bude zveřejněno ve vestibulu mateřské školy, rozdělení je již stabilní. Děti byly zařazeny do tříd tak, aby složení třídy bylo optimální věkem a pohlavím, pokud rodiče projevili přání na zařazení do některé třídy a bylo to možné, bylo jim vyhověno.

Prosíme o donesení následujících potřeb:

  • 2x balení papírových kapesníků (jedno balení obsahuje 10ks)
  • 2x balení papírových kapesníků tahacích v krabičce
  • 8 ks ruliček toaletního papíru
  • 2x antibakteriální mýdlo – náplň
  • 1x vlhčený toaletní papír na WC
  • kartáček na zuby

Pokud má někdo možnost přinést balík kancelářských papírů A4, popřípadě papíry z jedné strany potištěné tzv. „šmíráky“ na kreslení budeme velmi rády a předem děkujeme.

Současně mezi námi s radostí vítáme nové paní učitelky Ing. Anetu Plachkou (třída Veverek), Terezu Vybíralovou (třída Žabek – zástup za paní učitelku Ivanu Danišovou z důvodu dlouhodobé nepřítomnosti) a nové paní kuchařky Martinu Šulajovou a Victorii Plugaru. Věříme, že v jejich péči bude naše školka i nadále tím správným místem pro vzdělávání a výchovu vašich dětí. Paní kuchařkám přejeme hodně optimismu, pohody, trpělivosti a těšíme se na zdravé a chutné dobroty.

Provoz školy – vyzvedávání dětí:

Provoz školy začíná v 6:30 hod. (třída Ježků), třídy se otevírají postupně: 6:30 hod. – třída Ježků, 7:30 hod. – třída Veverek, Žabiček a Zajíčků

odpoledne se postupně zavírají: 16:00 hod. – třída Ježků a Veverek

16:30 hod. – třída Zajíčků

17:00 hod. – třída Žabiček

Děti, které jdou po obědě, prosíme dodržovat čas 12:30 – 13:00 vyzvednutí ve třídě.

Od 15:00 hodin můžete své děti vyzvednout odpoledne.

Mateřská škola se zavírá v 17:00 hodin.

Počítejte prosím s časem, který je nutný, na dokončení započaté činnosti a k úklidu hraček, s oblečením dítěte v šatně, aby se škola mohla v 17:00 hod. uzamknout.

Třídní schůzky

Zveme vás na třídní schůzky, které se uskuteční ve 13.9.2022 od 17 hodin. Zde se dozvíte veškeré potřebné informace k provozu školky a zároveň k fungování Spolku rodičů a přátel dětí, k úplatě za stravné a úplatě za předškolní vzdělávání (částka za obě úplaty bude navýšena – viz. nástěnka ve vestibulu školy).

Pro rodiče je závazný dokument Školní řád (umístěn v šatnách jednotlivých tříd a na webu) a Provozní řád školní jídelny (vestibul MŠ, web). Seznámení proběhne na schůzce s rodiči.

Platba do Spolku rodičů – na jeden rok 2 000 Kč na účet spolku – vysvětlíme na schůzce s rodiči, kde také odsouhlasíme výší a vysvětlíme, na co se tyto finanční prostředky používají.

 

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na paní učitelku ve své třídě. Všechny jsou profesionálky a mají bohaté zkušenosti s výchovou dětí ve školce.

 

 

Těšíme se na vaše děti!

Tým naší MŠ