09.09.2015 13:00

PŘEHLED KROUŽKŮ - školské zařízení KROUŽKY

 

AHOJ DĚTI! Chcete chodit na zájmový kroužek s kamarády přímo ve vaší MŠ Mládeže? Přihlaste se do 12. září na www.krouzky.cz a odpoledne bude zábava, sportování i poznání!

Keramika

Čtvrtek 14.30 – 15.30 a 15.30 – 16.30

Dárečky, hrnečky, zvířátka, šperky a dekorace, všechno co si děti dokáží představit, dokáží i vytvořit z keramické hlíny za pomocí našich šikovných lektorek. V ceně jsou veškeré pomůcky a vypalování.

Cena: 1.150 Kč

 

Deskové hry a šachy

Úterý 15.00 – 15.45

Kdo si hraje, nezlobí! Na kroužku se vaše dítě seznámí s velkým množstvím klasických i moderních deskových her, které rozvíjejí logické, strategické myšlení a koncentrovanost. A hlavně budou děti bavit!

Cena: 650 Kč

 

Vědecké pokusy

Předškoláci: Středa 15.00 – 15.45

Laboratorní myška Žofka provede děti pokusy ze světa chemie, fyziky a přírodovědy. Naši malí vědci si povedou vlastní vědecký deník a budou pracovat s opravdovými zkumavkami, pipetami, kádinkami, měřidly a dalším laboratorním vybavením. Deníky a veškeré pomůcky dodáme zdarma. Cena: 1.150 Kč

 

Školské zařízení KROUŽKY (zapsané Ministerstvem školství) již 16 let organizuje zájmové kroužky pro děti. Záleží nám na spokojenosti každé holčičky a chlapečka, proto vám z našeho týmu pedagogickým pracovníků vybereme nejlepšího lektora – KAMARÁDA.

Přihlášené děti vyzvedneme před začátkem kroužku ve družině/ve třídě a po skončení kroužku je opět vrátíme paní učitelce.

Rodičům po každé lekci přijde na email zpráva o činnosti jejich dítěte na kroužku. A navíc s dětmi uspořádáme ukázkové lekce, vystoupení, turnaje, soutěže a výstavy.

Uvedená cena kroužku je za 15 lekcí a platí se převodem na účet v září a v únoru 

            Všechny další důležité informace, náplň kroužku, fotografie a reference jsou uvedeny na www.krouzky.cz

Začínáme první týden v říjnu a moc se na vás děti těšíme!!


Za spokojenost ručí a hezké září přeje

Maruška Růžičková, ředitelka – maruska@krouzky.cz

Školské zařízení KROUŽKY, Mánesova 3, Praha 2, tel.:777 133 639,224 250 498

 

—————

Zpět